Kruizas Nilu ir dvi Egipto sostinės (7 n.)

1 DIENA. Skrydis Vilnius - Hurgada. Vykstate į viešbutį Hurgadoje. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Labai anksti ryte išvykstate į Asuaną (apie 370 km). Vykstate į laivą. Siūloma **ekskursinė programa Asuane (už papildomą mokestį): apžvalginė ekskursija po Asuaną: Asuano užtvanka, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Nilą ir Nasero ežerą; Pilajų šventykla, kuri Asuano užtvankos statybos metu nuogąstaujant dėl potvynių, iš savo pirmykštės vietos buvo perkelta į kitą Nilo salą; Nebaigtasis obeliskas, kurį pastatyti įsakė faraonė Hačepsuta - tai didžiausias žinomas senovinis obeliskas. Laisvas laikas poilsiui laive arba siūlomos ekskursijos (už papildomą mokestį). Pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

3 DIENA. Pusryčiai. Išplaukiate į Kom Ombo, garsėjantį savo II a. pr. Kr. šventykla, skirta dviems dievams, Sobekui ir Horui. Atvykus į Kom Ombo siūloma **ekskursija į šią šventyklą. Toliau plaukiate į vakariniame Nilo krante įsikūrusį Edfu miestą. Edfu - **siūloma aplankyti į dievo Horo šventyklą, pastatytą III - I a. pr. Kr. Tai viena geriausiai išlikusių Ptolemėjų šventyklų visame Egipte. Išplaukiate Luksoro link. Toliau plaukiate į Esną. Perplaukiate Esnos šliuzus. Pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

4 DIENA. Pusryčiai. Siūloma aplankyti **didingą Luksoro Karnako šventyklos kompleksą - bene lankomiausią Egipto vieta po Gizos piramidžių. Laisvas laikas poilsiui laive arba siūlomos ekskursijos (už papildomą mokestį). Pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

5 DIENA. Pusryčiai. Siūloma **ekskursija vakariniame Nilo krante - Memnoso kolosai - dvi masyvios akmens statulos, vaizduojančios faraoną Amenchotepą III ir jau beveik tris su puse tūkstančio metų stovinčios Tėbų nekropolyje; įspūdinga faraonės Hačepsutos šventyklą, pastatytą Tėbų kalvų papėdėje; garsusis Karalių slėnis, kur beveik 500 metų (XVI - XI a. pr. Kr.) buvo laidojami karalystės kilmingieji. Slėnį ypač išgarsino jame atrastas faraono Tutanchamono kapas (įėjimas į vidų - esant galimybei, už papildomą mokestį). Po pietų vykstate į traukinių stotį. Traukiniu (miegamajame vagone) vykstate į Kairą. Vakarienė ir nakvynė traukinyje.

6 DIENA. Pusryčiai. Atvykstate į Kairą. Kairas - Egipto sostinė ir didžiausias Afrikos bei arabų šalių miestas. Kairas - labai svarbus regiono kultūriniam ir meno gyvenimui, jame veikia seniausia ir didžiausia arabų šalyse kino ir muzikos industrija. Apžvalginė ekskursija po Kairą. Aplankote *Egipto nacionalinį muziejų, kuriame saugomi tūkstančiai eksponatų, menančių turtingą Egipto istoriją. Pamatote Gizoje esančias *Didžiąsias faraonų Cheopso, Chefreno ir Mikerino piramides (įėjimas į piramidžių vidų - esant galimybei) ir sfinksą. Apsilankote papiruso institute-parduotuvėje. Užsukate į Kairo Khan El Khallili turgų. Vykstate į senąją Egipto sostinę Aleksandriją – didžiausią šalies uostą, įsikūrusį prie Viduržemio jūros (apie 225 km). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Aleksandrijoje.

7 DIENA. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Aleksandriją. Senovėje Aleksandrija buvo vienas garsiausių pasaulio miestų. Aleksandriją bene labiausiai išgarsino vienas Septynių senojo pasaulio stebuklų - 115 - 135 m švyturys, deja, XIII - XIV a. sugriautas žemės drebėjimų. Aplankote kitą senojo pasaulio palikimą - I - II a. *katakombas-kapavietę, esančią apytikriai 35 m gylyje, į kurį veda spiraliniai laiptai. Ši senovinė kapavietė, spėjama, pradėta statyti kaip turtingos šeimos kripta, vėliau buvo išplėsta į įspūdingą kelių aukštų požeminį statinį. Apžiūrite *romėnišką amfiteatrą, esantį beveik pačiame šiuolaikinės Aleksandrijos centre. Aplankote *Montazos rūmų, kur anksčiau gyveno Egipto karališkoji šeima, sodus. Išvykstate autobusu į Hurgadą (apie 735 km). Nakvynė viešbutyje.

8 DIENA. Pusryčiai. Atsižvelgiant į skrydžio laiką, vykstate į Hurgados oro uostą. Skrydis į Vilnių.

Kelionės metu autobusu nuvažiuojama apie 1330 km.

 Trukmė Išvykimo data Grįžimo data Kelionės kaina* 
7 n. 2010-12-30 2011-01-06 4269 Lt
7 n. 2011-01-20 2011-01-27 3279 Lt
7 n. 2011-02-17 2011-02-24 3409 Lt
7 n. 2011-03-10 2011-03-17 3429 Lt

* - kaina nurodyta 1 asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • skrydis Vilnius - Hurgada - Vilnius;
 • keleivio mokesčiai;
 • pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • kelionė autobusu su oro kondicionieriumi pagal nurodytą programą;
 • 2 nakvynės 3 viešbutyje Hurgadoje;
 • 3 nakvynės 5 kruiziniame laive;
 • 1 nakvynė traukinyje iš Kairo į Asuaną dvivietėje miegamojoje kupė;
 • 1 nakvynė 3 - 4 viešbutyje Aleksandrijoje;
 • maitinimas: 7 pusryčiai, 3 pietūs, 7 vakarienės (esant ankstyvam išvykimui/vėlyvam atvykimui gali būti pateikiamas pusryčių paketas/šalta vakarienė);
 • lietuviškai kalbančio NOVATURO atstovo paslaugos kelionės metu;
 • rusiškai arba angliškai kalbančio vietinio(-ių) gido(-ų) paslaugos programos metu.

Pastabos:

 • * - mokami objektai ekskursijų Kaire ir Aleksandrijoje metu; turistas moka pats (apie 45 JAV dolerius už visus programoje „*“ pažymėtus objektus);
 • ** - ekskursinė programa kruizo Nilu metu; turistas moka pats (apie 150 JAV dolerių už visas programoje „**“ pažymėtas ekskursijas);
 • Egipto viza ir formalumų sutvarkymas - 50 Lt - į kainą neįskaičiuota (siekiant pagreitinti pasienio formalumus Egipto oro uoste, vizos mokestis mokamas prieš išvykstant Jūsų kelionių agentūroje).
 • „Novaturas“ neatsako už migracinių tarnybų sprendimus.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų ir papildomai mokamų ekskursijų skaičius ir kainos gali keistis. Kruizo programa taip pat gali keistis priklausomai nuo nenumatytų aplinkybių ir upių navigacijos sąlygų.
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, arbatpinigiai, ekskursijos bei mokami objektai (pažymėti programoje kaip mokami papildomai, gėrimai į kainą įtrauktų pietų ir vakarienių metu, kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Traukinyje turistai keliauja dvivietėse miegamosiose kupė. Kupė yra nedidelė kriauklė, elektros įvadas. Vagone yra du tualetai. Vakarienė ir pusryčiai patiekiami kupė.
 • Kalėdų ir Naujametinių vakarienių/vakarų metu nėra organizuojama speciali šventinė programa. Svečiams siūloma tik šventinė vakarienė.
 • Pasikeitus į kainą įskaičiuotų paslaugų kainoms, lito ir užsienio valiutų santykiui, kelionės kaina gali kisti.
 • Už priemoką galite pasirinkti poilsį Hurgados kurortuose prieš ar po kelionės.

Kelionės organizatorius: "Novaturas"

 

Kontaktai

Norėdami sužinoti daugiau skambinkite: +370 5 2314959
arba rašykite: info@kalevatravel.lt