Atokvėpis Lisabonoje

LISABONA                                                                           Siųsti užklausimą

1 DIENA. Skrydis Vilnius-Lisabona (su persėdimu).

2 DIENA. Pusryčiai viešbutyje. Apžvalginė ekskursija po Lisaboną - vieną gražiausių Europos miestų. Važiuojama Balandžio 25-osios tiltu prie Belem, labiausiai lankomo Lisabonos objekto. Pasigrožėjus Torre De Belem, vartais į Lisaboną, lankomasi Šv.Jeronimo vienuolyne, karietų muziejuje, Alfamoje - sename tradiciniame portugalų rajone, kuris unikalus savo siauromis gatvelėmis, suvenyrų bei įvairių rankdarbių parduotuvėlėmis. Čia būtina pasimėgauti Porto vynu. Ekskursija tęsiama į Praca do Comercio, vieną didžiausių ir gražiausių Lisabonos aikščių, taip pat Avenida de Libertador ir Marques de Pompal.

3 DIENA. Pusryčiai viešbutyje. Išvyka į XVIII amžiaus vyno rūsius Lisabonoje, vynų degustacija Sintroje. Pietūs restorane. Taip pat aplankomi pajūrio miesteliai Estoril bei Cascais. Ekskursijos trukmė - apie 8val.

4 DIENA. Skrydis Lisabona – Vilnius (su persėdimu).

 

KELIONĖS KAINA

asmeniui dviviečiame kambaryje, kai kartu keliauja mažiausiai 2 asmenys – nuo 2185 Lt. Galutinė kaina tikslinama užsakymo metu, priklausomai nuo laisvų vietų lėktuve bei viešbučiuose. Pagal aukščiau nurodytą programą galima ir kitokia kelionės trukmė bei viešbučio kategorija.

Į kainą įskaičiuota:

  • skrydis Vilnius – Lisabona – Vilnius (su persėdimu)
  • 3 nakvynės 4* viešbutyje su pusryčiais
  • ekskursija po Lisaboną
  • išvyka su gidu į vyno rūsius Lisabonoje bei Sintroje, pietūs restorane.

Papildomai:

  • medicininių išlaidų draudimas
  • pietūs bei vakarienės (kur nenurodyta programoje)
  • asmeninės išlaidos.

Prieš kelionę susipažinti su vynais galite ir Lietuvoje, užsukę į Vyno klubą ar apsilankę viename iš klubo organizuojamų renginių

 

Kontaktai

Norėdami sužinoti daugiau skambinkite: +370 5 2314959
arba rašykite: info@kalevatravel.lt
Atokvėpis Lisabonoje Atokvėpis Lisabonoje Atokvėpis Lisabonoje Atokvėpis Lisabonoje Atokvėpis Lisabonoje Atokvėpis Lisabonoje Atokvėpis Lisabonoje