"Lufthansa" naujienos

2014-03-07

Aviakompanijos Lufthansa naujienos

 

Išbandykite naująjį Boeing 747-8 - ilgiausią ir greičiausią pasaulyje keleivinį reaktyvinį lėktuvą

Jau galite užsisakyti lėktuvo bilietus į "Lufthansa" skrydžius, vykdomus naujuoju reaktyviniu lėktuvu-milžinu Boeing 747-8, nesvarbu skrendate į rytus ar į vakarus. Naujieji "džiumbo" jau skraidina iš Frankfurto į Bangalorę, Delį, Honkongą, Seulą, Čikagą, Los Andželą, Vašingtoną ir Meksiką. Pasigėrėti šiuo lėktuvu, su pasididžiavimu dar vadinamu "the Queen of the Skies", galite užsukę į lufthansa.com/747-8.

 

2014 m. aviakompanijos vasaros sezono tvarkaraščio naujienos

Aviakompanijos tvarkaraštyje nauji maršrutai - Frankfurtas-Monrealis ir Frankfurtas-Kvala Lumpūras (pirmą kartą tiesiogiai) bei atnaujinti skrydžiai Frankfurtas-Džakarta, tad iš Lietuvos dabar šiuos miestus pasieksite patogiai, tik su vienu persėdimu Frankfurte. Lėktuvo bilietų kainos: Vilnius - Kvala Lumpūras nuo 4004 Lt, Vilnius - Džakarta nuo 3246 Lt, Vilnius - Monrealis (skrydžiai iki spalio 11 dienos) - nuo 3531 Lt į abi puses su visais mokesčiais.

 

"Lufthansa" pristatys naują produktą Premium Economy Class

Keliaukite patogiau nemokėdami verslo klasės kainos - Premium Economy vietose daugiau erdvės kojoms, platesni krėslai, o kainos vidurkis artimesnis ekonominės, o ne verslo klasės tarifams. Pirmieji skrydžiai numatomi 2014 m. spalio mėnesį, o visi 106 "Lufthansa" tolimųjų skrydžių lėktuvų salonai bus perdaryti vėliausiai 2015 m. vasarą. Plačiau...

 

Išankstinis vietų užsakymas

Tolimųjų skrydžių ekonominės klasės keleiviai už papildomą 60 EUR mokestį galės iš anksto užsisakyti vietas, turinčias daugiau erdvės kojoms - "leg room seats". Visos kitos vietos (prie praėjimo, prie lango) tolimuosiuose skrydžiuose ir toliau galės būti pasirinktos iš anksto nemokamai. Skirtingai nei anksčiau, ekonominės klasės keleiviai Europiniuose skrydžiuose galės pasirinkti vietą lėktuve iš karto, kai tik bus rezervuotas bilietas. Ši paslauga bus nemokama keleiviams, pirkusiems bilietus aukštesniais tarifais ( rezervavimo klasės Y, B, M, U, H, G, Q ir V), o pirkusieji bilietus žemesnėmis kainomis (rezervavimo klasės W, S, T, E, L, K) - paslauga kainuos 10 EUR. Keleiviai, nenorintys iš anksto užsisakyti vietų lėktuve, galės ir toliau nemokamai pasirinkti vietą, registrauojantis į skrydį internetu (ne anksčiau nei 23 val. iki skrydžio išvykimo laiko).

 

"Lufthansa" - pirmoji oro bendrovė, pasiūliusi savo klientams FlyNet® paslaugą

FlyNet® paslauga užtikrina stabilų bei greitą interneto ryšį tolimuosiuose skrydžiuose ir yra siūloma daugelyje tarpkontinentinių aviakompanijos "Lufthansa" aptarnaujamų maršrutų. FlyNet® - tai galimybė prisijungti prie VPN, naršyti internete, siųsti elektroninius laiškus, stebėti sporto varžybas per Sport TV visose klasėse (pirmoje, verslo ir ekonominėje). HotSpot Pass Sky 1 val. kainuoja 10,95 EUR arba 3500 mylių, HotSpot Pass Sky 24 val. - 19,95 EUR arba 7000 mylių. Plačiau...

 

Kontaktai

Norėdami sužinoti daugiau skambinkite: +370 5 2314959
arba rašykite: info@kalevatravel.lt